Kırıkkale Elektrik Kesintisi

Written by Alo 186 on

Planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında Kırıkkale’nin, çeşitli ilçelerinin bazı cadde, mahalle ve sokaklarında, belirli saatlerde elektrik kesintisine gidilecektir.

Çalışmanın daha erken saatlerde sona ermesi durumunda, hava muhalefeti veya başka nedenlerle çalışmadan vazgeçilmesi halinde, sisteme kesinti bitiş saatinden daha erken elektrik verilebilir. Elektrikle çalışan cihazlarınızı devreden çıkarınız. Elektrik abonelerinin bu durumu dikkate alarak, gerekli önlemlerini almaları önemle duyurulur. Jeneratör kullanan elektrik abonelerinin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcılarını açık tutmalıdır. Bu hususların dikkate alınması menfaatiniz icabıdır.

Kırıkkale İli Planlı Elektrik Kesintileri

2 Responses to Kırıkkale Elektrik Kesintisi

  1. fethi

    22 03 2013 tarihinde saat 22 00 dan itibaren kırıkkale balışeyh ilçesi beyobası köyünde elektrik kes intisi yapılmış olup şu an 23 03 2013 saat 15 50 hala kesinti devam ediyor neden hala elektrik verilmedi mağdur durmdayız 18 saat oldu neden gereken yapılmıyor ??????????????????

  2. osman keskin

    Bir haftadır elektirik kesilmiş olup halen gelmemiştir kırıkkale sulakyurt da baglı köylerinde nezeman gelecek karanla bürünmüş köyler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>